Serwis Jeepa i Chryslera w Konstancinie

Amerykańskie auta coraz częściej pojawiają się na naszych rodzimych drogach. Polacy zakochują się w brzmieniu silników, masywnych konstrukcjach, dużej mocy oraz pięknym, klasycznym wyglądzie. Jednak każdy medal posiada dwie strony, i tak też jest w tym przypadku. Auta sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych bardzo mocno różnią się od europejskich, dlatego też nie są przystosowane do warunków panujących na tutejszych szosach. Z tego względu zdarza się im ulec awarii, która uniemożliwia dalszą jazdę. Właśnie dla takich aut powstał nasz serwis w Konstancinie.

Serwis Jeep - Konstancin

Jeepy to jedne z najpopularniejszych terenowych aut. Ogromna liczba offroadowych miłośników decyduje się na modele ze stajni tej marki ze względu na sporą moc, niewiarygodną wytrzymałość oraz gotowość na każde warunki panujące w środowisku.

Mimo dużej odporności na czynniki zewnętrze także i te auta posiadają typowe dla swojej marki uszkodzenia. Użytkownicy tych aut skarżą się na hałas przy korzystaniu z napędu 4x4, zaparowanie wnętrza tylnych lamp czy usterkę systemu start/stop. Innymi popularnymi awariami są wycieki na łączeniu manualnej skrzyni biegów z silnikiem bądź cieknący dach przy słupkach szyby z tyłu.

Serwis Chrysler - Konstancin

Chrysler uważany jest za najpopularniejszą markę aut w Stanach Zjednoczonych. Mimo że Walter P. Chrysler pojawił się na rynku o wiele później od Forda lub General Motors, podbił serca amerykanów swoimi nowatorskimi jak na tamte czasy rozwiązaniami.

Niestety i ta marka nie jest wolna od wad fabrycznych. Kierowcy najczęściej skarżą się na usterki zawieszenia oraz szybko zużywające się klocki hamulcowe. Występują także różnego rodzaju problemy ze skrzynią biegów, utraty mocy powyżej danego pułapu obrotów oraz kłopoty z uruchomieniem silnika po tym, kiedy ten gaśnie.

Serwis Chryslera i Jeepa w Konstancinie

Jako serwis samochodowy, który powstał z miłości i pasji do wszelkiej maści samochodowych silników, chcemy, aby auta zza oceanu również znalazły tu swoje miejsce. Z tego względu oferujemy kompleksowe zajęcie się wszystkimi nieprawidłowościami trapiącymi Twój samochód, również tymi najpopularniejszymi. Posiadamy odpowiednią wiedzę, lata doświadczenia oraz pasję niezbędne w tym zawodzie.

Przyjedź swoim Jeepem bądź Chryslerem do naszego serwisu Konstancinie-Jeziornej na ulicy Warszawskiej 95, a my zdiagnozujemy go, wykryjemy wszelkie usterki, naprawimy uszkodzone elementy lub wymienimy na nowe. Wszystko po to, aby Twoje auto mogło towarzyszyć Ci w kolejnych setkach kilometrów na szosie.